Meniu Uždaryti

SEO optimizacija paieškos sistemoms

Ar žinote, kad 81% interneto vartotojų informacijos apie dominančias prekes ir paslaugas ieško paieškos sistemų pagalba?
Taigi svarbu, jog Jūsų svetainė būtų pirmose paieškos sąrašo vietose.

Tam, kad pakelti Jūsų pozicijas paieškos sistemose mes siūlome SEO optimizavimą (search engine optimization). Tai Jūsų svetainės optimizavimas paieškos sistemoms.

SEO optimizavimas atliekamas keliais lygiais:

  • Registracija paieškos sistemose ir kataloguose – tai vienkartinis Jūsų svetainės užregistravimas paieškos sistemose ir kataloguose. Po šios paslaugos, Jus bus galima rasti naudojantis visais populiariais paieškos internete būdais (Google, Yahoo! ir kt.)
  • Svetainės kodo ir tekstų optimizavimas pasirinktiems raktiniams žodžiams – tai vienkartinis Jūsų svetainės tekstų, struktūros ir programinio kodo sutvarkymas pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius (raktinis žodis – tai žodis arba žodžių junginys, kuris artimai siejasi su Jūsų įmone ir jos veikla, dėl to Jums aktualu, kad žmogus atliekantis paiešką, pagal šį žodį ar žodžių junginį, rastų jus). Šis sutvarkymas padės Jums stipriai šoktelti paieškos sąrašuose.

Kodėl verta optimizuoti savo svetainę?

  • SEO yra daug pigiau nei reklama internete ar spaudoje
  • Optimizuotas tinklapis dirba ilgai ir efektyviai vietoje Jūsų
  • Didesnis svetainės lankomumas > daugiau klientų