Meniu Uždaryti

Leidinių dizainas, maketavimas ir firminis stilius

Kuriame leidinių dizainą, maketuojame:

  • internetinius leidinius (siuntimui elektroniniu paštu, pdf formatu)
  • knygas – pilnai paruoštas spaudai maketas, nuotraukų apipavidalinimas, diagramos, viršelis, iliustracijos
  • lankstinukus, skrajutes, plakatus
  • mokslinius žurnalus ir projektų dokumentus, finansines ataskaitas
  • kuriame firminį stilių: logotipus, vizitines korteles, firminius blankus ir kt.
  • produktų pakuotes ir prekių etiketes
  • gaminių katalogus ir brošiūras
  • kitus leidinius

Bendradarbiaujame su spaustuvėmis, todėl Jums visada pasiūlysime palankiausias spausdinimo kainas, o leidinius pristatysime tiesiai į ofisą ar išsiųsime Jūsų klientams.

Darbuojamės Kaune, bet dirbame su visoje Lietuvoje įsikūrusiomis įmonėmis, visus reikalingus dokumentus sutvarkome nuotoliniu būdu ir registruotu paštu.

SUMANUS GRAFINIS DIZAINAS

Spalva. Forma. Kažkas kas pagauną akį ir tuo pačiu kuria tapatybę. Dizaino pagalba kuriame reikiamą emociją apie Jūsų įmonę ar prekinį ženklą. Teisinga bendra patirtis yra būtina sąlyga skaitytojui priimti ir įsiminti žinutę. Forma ir funkcija eina kartu koja kojon. Grafikos dirbtuvės kuria tokius grafikos darbus, kurie perduoda ir emociją ir informaciją.

Darbai tiek dizainu, tiek ir maketavimu atsiliepia klientų poreikiams, perteikia vizualinį identitetą. O jeigu Jūs tokio dar nesate įsitvirtinę – galime padėti jį sukurti. Jūs galėsite savo klientams pristatyti vieningą stilių, nepriklausomai nuo konteksto. Tai gali būti ir spausdinta medžiaga, brošiūrų, skrajučių, lankstinukų pavidalu arba skaitmeninė produkcija internetui, tokia kaip reklaminiai skydeliai (baneriai) ar PDF knygų, ataskaitų maketai. Nuotraukų paruošimas ir iliustracijos yra šio darbo dalis.

Visoms įmonėms reikia rasti savo poziciją rinkoje ir tą poziciją nuolatos palaikyti. Rimtas logotipas ir firminis stilius yra puiki pradžia. Padedame įmonėms susikurti vizualinį identitetą, kuris yra pagrįstas jų verslo tapatybe ir vertybėmis. Kartais tai yra tik įvaizdžio atnaujinimas, o kartais kūrimas nuo pat pradžių.