Meniu Uždaryti

INDIVIDUALŪS PARODŲ STENDAI

Parodų stendų dizainas ir gamyba

Surenkami stendai. Rekomenduojame individualius stendus gamintis iš modulinių konstrukcijų, kuriuos galėsite lengviau transportuoti.

Tai daugkartinis sprendimas – galėsite panaudoti daugiau nei vienoje parodoje. Sienos paprastai skaidomos tūriniais 1m pločio segmentais, kurie gali stovėti savarankiškai, o sujungti tarpusavyje sudaro vientisą sieną. Tai ilgalaikio naudojimo investicija, šis sprendimas dažnai yra netgi mažiau kainuojantis nei neardomas vientisas didelis konstruktas.

Kitai parodai naudojant tuos pačius stendus, dizainą vėliau galima ir pakeisti, ant viršaus užklijuojant naują lipnią plėvelę.

Stendai yra patogūs, juo surinkti gali ir vienas žmogus, tačiau jeigu yra pagalbininkas, kuris padėtų panešti dalis, būtų patogiau. Orientacinis vienos sekcijos svoris ~30kg. Stendas pagamintas iš aliuminio (taigi nerūdija) ir tvirtų, lygių aliuminio kompozito plokščių.

Prie stendų galima montuoti monitorius, lentynas ir kitus objektus.

Parodos stendų gamyba – vidinė konstrukcija:

Galinė pusė gali būti atvira (labiau įprastas sprendimas, kuomet stendo sekcija glaudžiasi šonais kartu su kitomis sekcijomis – iš galinės pusės patogu suveržti juos drauge), arba gali būti uždara (tiems atvejams, kuomet stendas stovi vienas ir lankytojai vaikšto iš visų pusių).

DIZAINAS STANDARTINĖMS PARODŲ SIENELĖMS

PLAKATŲ GAMYBA – LIPDUKŲ SPAUSDINIMAS IR KLIJAVIMAS

Jeigu parodos organizatorius leidžia klijuoti spausdintus lipdukus – tuomet tai būtų gražiausias sprendimas. Plačiaformate spauda atspausdinti lipdukai su dizainu užklijuojami ant kiekvienos iš standartinių parodos sienelių sekcijos. Pagal parodoje pristatomą produkciją, dizaino ir makretingo specialistai sukuria geriausiai matomą, originalų dizainą, kad paliktų įspūdį lankytojams ir kad būtų patogu naudotis parodos stendo funkcijomis.

PAKABINAMI PLAKATAI

Alternatyva, jeigu lipdukų klijuoti negalite, arba norėtumėte dizainą panaudoti vėliau pakartotinai – galime pagaminti plakatus (atspausdinti plačiaformate aukščiausios raiškos spauda) ant specialaus PET plastiko, juos sumontuoti į aliuminius tvirtus plakatų laikiklius, kuriuos kabliukais lengvai ir greitai užkabinsite ant standartinės sienelės parodoje.

Plakatus galite prireikus lengvai transportuoti, vėliau panaudoti kitoje parodoje ar biuro patalpose, o galbūt jeigu norėsite sumontuoti į rollup ištraukiamus ir savarankiškai pastatomis stendus.

STALIUKAI, MOBILŪS STENDAI IR KT.

Infocounteriai

Nedidelis staliukas infocounteris – patogus ir universalus sprendimas parodoms. Dizainą galima vėliau pakeisti. Patogiai transportuojasi. Staliuko viršus juodas.

Sudedami stendai / sienelės

Lenkti, tiesūs ir kitų įvairių formų stendai, lengvai transportuojami, greitai surenkami. Jie kiek brangesni už modulines konstrukcijas, tačiau lengvesni, labiau tinka gabenimui lėktuvu ar ten, kur reikia atskiro savarankiško stendo-sienelės.

Šie stendai yra gaminami iš tvirto PET plastiko, kuris nesibanguoja nuo tamsaus dažo, tad galima naudoti ir intensyvių spalvų tamsius fonus. Plakatai tvirtinasi magnetinėmis juostelėmis, nuėmus susisuka į rulonus, o konstrukcija susideda į krepšius, nedaug sveria. Tad jeigu ieškote savarankiškai stovinčio stendo, kurį galėtumėte gabenti lėktuvu į užsienio parodas, tai būtų vienas geriausių sprendimų.

Rollup mobilūs stendai.

Puikų ir informatyvų dizainą paprasčiausiai perteikti galima jį pagaminus plačiaformate spauda ant specialaus PET plastiko, komplekte taip pat yra visa konstrukcija ir krepšys transportavimui.

Tai universalus sprendimas, kurį galite naudoti tiek parodoje papildomai perteikti informaciją, tiek vėliau panaudoti biure ar foje.

Galimi įvairūs išmatavimai, nuo 85c iki 200cm ir didesnių. Stendų aukštis 2 metrai.

  • Išskleidžiamas (išvyniojamas) ir įtvirtinamas lengvu rankos judesiu. Paroda ar pristatymas, seminaras ar konferencija, su šiuo stendu Jūs visada būsite pasirengę dalyvauti renginyje ir pristatyti savo įmonę ar gaminį, paslaugą.
  • Svoris: ~3Kg. Konstrukcijos medžiagos: tvirtas aliuminio lydinys
  • Susideda į transportavimo krepšį, kuris pridedamas prie kiekvieno stendo