Meniu Uždaryti

Grafika ir piešiniai ant sienų

Piešiniai, bei grafika ant sienų bei kitų paviršių, erdvių apipavidalinimas. Vizualūs sprendimai kurie taip pat gali būti praktiški.

Mūsų kolektyvo veiklos sritys:
Grafinio elemento panaudojimas, kaip interjero detalės, vaikų kambario dekoravimas, sienos dizainas, parduotuvių, restoranų, darbo vietos dekoras. Taip pat grafika / piešiniai ant namo išorės, fasado, ar tai būtų nedidelis užrašas virš įėjimo, ar tai grafika per visą pastato sieną, įvairūs nestandartiniai ir kūrybiniai sprendimai.

Konsultuojame nemokamai. Taip pat galime pateikti stiliaus/krypties katalogą, jeigu dar neturite savos vizijos kokio piešinio ar grafikos norite. Siekiame, kad piešiniai bei grafika ant sienų atgytų ir žmonės galėtų džiaugtis naujomis formomis bei spalvomis, kad sienos neliktų pilkos ir tuščios.

Piešiniams ir grafikai naudojame įvairius dažus pagal pageidavimą, trafaretus, projektorių, vaizduotę :] , taip pat spaudą: lipnias plėveles, fototapetus (spausdiname ant įvairaus medžiagiškumo: drobinio popieriaus, matinio, blizgaus, vandeniui atsparaus ir kt.)

Dirbame pagrinde Kaune, bet galime atvykti ir į kitus miestus.
Esame jaunas kolektyvas, su patirtimi ir vizija.

Kainos: pagal darbo sudėtingumą ir apimtį, naudojamas medžiagas bei kitus faktorius.