Meniu Uždaryti

Firminis stilius

Firminis stilius yra tai, su kuo klientas tapatina Jūsų įmonę, todėl labai svarbu ne tik pirmas įspūdis, bet ir nuolatinės vėlesnės asociacijos – tiek vartant rankoje vizitinę kortelę, tiek lankantis biure ar matant reklamą. Kokybiškas ir nuoseklus firminis stilius yra sėkmės raktas. Mūsų kūryba vadovaujasi šiais nuoseklumo principais ir apima pilną stiliaus knygą (brandbook), arba pasirinktinai šias paslaugas:

LogotipasLogotipo atnaujinimasLogotipo išdėstymas ir naudojimasVizitinės kortelėsFirminiai blankaiVokaiAplankas dokumentamsKomercinis pasiūlymas ar jo redaguojamas šablonas Word’eĮmonės prisistatymo lankstinukas arba brošiūraĮmonės vėliavaAutomobilio apipavidalinimasFirminis rašiklisDarbuotojų marškinėliaiMaišelisDiplomas arba oficialus padėkos raštasLauko iškaba-PlakatasPakabukaiInternetinio puslapio dizainasTransparentasEl. pašto parašasPowerPoint skaidrių prezentacijosDarbuotojo pažymėjimasLipdukasKvietimas į renginįVardinė kortelėCD vokas ir diskasStiliaus knygos spaudaStiliaus knygos įrašymas į CD


Galbūt turite seną logotipą ir tik norėtumėte jį „pagyvinti“ nauju stiliumi? Mielai prašome, pasiūlysime variantus kaip tai „neskausmingai“ padaryti, išlaikant pagrindinius akcentus ir spalvas.